FIRMA Z DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ- 1991
Zapytaj o wycenę lub umów się na pomiar
 
Firma Wiśniowski jest największym polskim producentem bram garażowych i ogrodzeń.
Kupując  produkty firmy Wiśniowski masz pewność,że zainwestowałeś w dobrą polską markę. Poza tą firmą oferujemy również bramy innych znanych firm jak Gros oraz KMT, które nie ustępują produktom firmy Wiśniowski.

Brama garażowa segmentowa

Idealne rozwiązanie dla ocieplonych garaży odpowiedniej grubości panele ocieplone pianką oraz uszczelnienie na całym obwodzie zapewnia najlepszą izolację termiczną i aukustyczną w pomieszczeniu.Nasza brama segmentowa została zaprojektowana tak abyś mógł jej bezpiecznie używać. Na poniższym zdjęciu znajduje się brama garażowa roletowa.Dzięki zwartej budowie brama ta jest doskonałym rozwiązaniem dla garaży o małych gabarytach i krótkim podjezdzie. Brama roletowa wyposażona jest w standardzie w siłownik elektryczny. W razie awarii jest również korba do ręcznego otwierania.

Brama rozwierna dwuskrzydłowa

To tradycyjna brama garażowa. Gwarancją niskiej ceny i niezawodności pracy jest stosowanie tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań.Brama uchylna-nasze bramy uchylne mają wiele zalet, a podstawowym ich atutem jest nowoczesna, stabilna i trwała konstrukcja.Zadbaliśmy o to abyś bez wysiłku otworzył bramę. Ułatwia to zespół odpowiednio dobranych sprężyn naciągowych.
Wspierane przez Hosting o12.pl