FIRMA Z DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ- 1991
Zapytaj o wycenę lub umów się na pomiar
 
Aluplast Ideal 4000
 
to system pięciokomorowy o szerokości 70 mm z uszczelnieniem zewnętrznym. Okucia Roto Frank sprawiają że okna są niezawodne w użytkowaniu.
To nowa generacja okien i drzwi które już teraz spełniają wymagania stawiane oknom przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne. Pięciokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.
 
 
 
 
 
 
 
Aluplast Ideal 5000
 
to system pięciokomorowy o szerokości profili do 70 mm z uszczelnieniem środkowym. Uszczelnienie środkowe jest zdecydowanie polecane jeżeli okna są zamontowane przy ruchliwych ulicach, miejscach. Bowiem okna z potrójnym uszczelnieniem lepiej tłumią hałas zewnętrzny. Najwyższej klasy pięciokomorowy profil o szer. 70 mm pozwala przy użyciu odpowiednich szyb termoizolacyjnych na znaczne zredukowanie strat energii. Jest to seria z uszczelnieniem środkowym, gdzie dzięki występowaniu trzeciej uszczelki wydzielona została tzw. sucha komora, w której pracują okucia co ma wpływ na ich funkcjonowanie i trwałość.