FIRMA Z DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ- 1991
Zapytaj o wycenę lub umów się na pomiar
 
Parapety zewnętrzne
 
 Prowadzimy sprzedaż parapetów zewnętrznych stalowych ocynkowanych i lakierowanych wielowarstwowo oraz aluminiowych lakierowanych proszkowo. 
 
Zarówno parapety stalowe jak i aluminiowe dostępne są w różnych kolorach do wyboru. Jednak parapety aluminiowe maja szerszą paletę kolorów wg. skali RAL


Parapety  wewnętrzne z PCV i MDF okleinowane
 

Od wielu już lat parapety PCV wielokomorowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Dostępne są kolory w strukturach drewnopodobnych jak również biały i marmurek. Parapety wykonane z płyty MDF pokryte są wysokiej jakości lakierami akrylowymi bądź naturalnym fornirem dębowym lub mahoniowym. Oferujemy Państwu produkt wysokiej jakości charakteryzujący się estetyką wykonania, trwałością koloru, który doskonale harmonizuje z tradycyjnymi i nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi. Szybki i łatwy montaż oraz gładka powierzchnia pozwalająca na łatwe utrzymanie czystości i dają Państwu wiele satysfakcji podczas użytkowania. Z myślą o Kliencie kolorystyka parapetów została dopasowana do nowoczesnych okien drewnianych i PCV.

ic
Parapety wewnętrzne marmury włoskie-konglomeraty.


Proponujemy 15 kolekcji kolorystycznych włoskich konglomeratów. Spośród konglomeratów marmurowych na szczególną uwagę zasługuje kolekcja TRADYCYJNA, która jest produkowana od ponad 30 lat. Jej oryginalne i wielobarwne wzory bezpośrednio nawiązują do naturalnych faktur marmurów. Posiada strukturę gruboziarnistą, kruszywo marmurowe stosowane przy jej produkcji osiąga wielkość do 150mm. Kolekcja o strukturze drobnoziarnistej (kruszywo o wielkości do 4mm), wyglądem przypomina granit i składa się z kilkunastu wzorów o niezrównanej elegancji i bogatej kolorystyce. Kolekcja drobnoziarnista charakteryzuje się delikatną,  pastelową kolorystyką i granulacją ziaren od 4 do 7mm. Konglomeraty kamienne są mieszaniną wysokowartościowych kruszyw marmurowych, granitowych lub kwarcowych stanowiących 95% produktu oraz specjalnych utwardzaczy z żywic poliestrowych, które jako materiał wiążący stanowią pozostałe 5%. Uprzemysłowienie produkcji konglomeratów przyczyniło się do ich powszechnego stosowania w budownictwie i przemyśle meblowym jako materiał do produkcji parapetów, posadzek, elewacji, schodów i innych elementów wykończeniowych.

Oferujemy parapety
Wewnętrzne PCV
Wewnętrzne z MDF okleinowane
Wewnętrzne z konglomeratów marmurowych

Zewnętrzne aluminiowe i stalowe ocynkowane wielowarstwowo